Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRINITI 3D AKROBAT 985 mm

3. 9. 2017

triniti.jpg

TRINITI  3D  AKROBAT  985 mm  cena :

3D akrobatický model s křížovým trupem vynikající skvělými letovými vlastnostmi. Abychom se alespoň trochu pokusili přiblížit vzhledu klasického letadla, oproti jiným “deskovým” modelům tento disponuje čirým plexi překrytem kabiny.

 

Rozpětí 985 mm
Délka 1035 mm
Hmotnost 350-450 g (dle použitého rc vybavení)
Serva 4
Materiál EPP
Ovládané funkce směrovka, výškovka, křidélka a motor
Stupeň předpracování ARF
 
 

ARF

Vysoký stupeň předpracování, doba dokončení 1-2hod

 

 

Kompletní stavebnice

Stavebnice obsahuje veškeré potřebné díly a bižuterii

 

 

UV Printed

Všechny díly modelu ve zvolené barevné úpravě.

Popis modelu:

Pro nácvik akrobacie a 3D akrobacie jsou hodně často voleny modely s deskovým trupem, především pro rychlou vestavbu elektroniky a jednoduché a rychlé sestavení/opravu. Nyní přinášíme další model, který však má křížový trup a po 1/2 roku lítání a úprav můžeme říct, že se jedná o velice neutrální a dynamický 3D akrobat, jež zvládá zaletět vše, na co si troufnete. Navíc byl u modelu, při jeho vývinu, pozměňovám profil až do té doby, kdy byl TRINITI schopen lítat i velice pomalu bez ujmy na letových vlastnostech, je tak vhodný i pro piloty, kteří nemají vyloženě přebytek prostoru pro lítání a chtěji si užívat 3D akrobacie na malé ploše.

Kormidla modelu jsou lehce předimenzovány, pro začínající piloty, učící se akrobacii doporučujeme, aby si na svých ovládačích nastavili duální výchylky a Expo, jelikož už malé vychýlení nadělá spoustu muziky  Upozorňujeme, že TRINITI je plnokrevným 3D akrobatem, doporučujeme tak model pro pilota, jež alespoň základní zkušenosti s řízením RC modelů.

Model je oproti jiným modelům, této konstrukce, vybaven průhledným překrytem kabiny, čímž jsme chtěli model přiblížit i těm, kteří chtějí model ještě více “letadlovým” a nikoliv pouze lítající desku, jak je tomu u deskových modell zvykem.

Model TRINITI je nabízen ve třech barevných variantách a již v základu se sklotextitovými pákami kormidel, je tak možnost nastavení maximálních výchylek, které při jejich využití učiní z modelu opravdu dynamický 3D akrobat. Podvozek modelu je snadno demontovatelný a je vyroben z pružného ocelového drátu, osazen kvalitními mechovými koly. Drát podvozku je zdoben černým EPP krytem a kola bílými botičkami, kde je již na Vás, zda-li je použijete či nikoliv. Doporučujeme volbu motoru s tahem okolo 600-700g a otáčkami od 890 – 1100ot/V, při použití 3S Lipol baterie.

 
Motor 150-200W, 850-1100ot/V
Vrtule (dle motoru) 10×4.7″, 11×4.7″SF, 11×5″
Regulátor 18-25A
Serva 4x mikroservo (tah cca.2,5kg)
Baterie Lipol 3S, 800 – 1300mAh
Lepidla CA + aktivátor, LA