Jdi na obsah Jdi na menu
 


EASYSTAR

15. 5. 2012

 easystar.jpg cena : 1290,-

Školní motorový větroň dodávaný s motorem řady 400. Model z vysoce odolného ELAPORu, ovládaná směrovka, výškovka.

Jeden z nejlepších školních motorových větroňů pro naprosté začátečníky, jaký kdy byl zkonstruován. Easy Star je neuvěřitelně hodný model s vynikajícím kluzem a skvělým chováním při nízkých rychlostech; díky konstrukci z odolné pěnové hmoty ELAPOR je prakticky nerozbitný. Je to nejúspěšnější model v celé historii firmy Multiplex a pravděpodobně jeden z nejprodávanějších a nejoblíbenějších motorových větroňů všech dob - každý rok se díky Easy Staru naučí létat statisíce modelářů na celém světě.Stavebnice obsahuje výlisky trupu, křídla a ocasních ploch z ELAPORu, motor Permax 400/6V s vrtulí, příslušenství potřebné pro dokončení modelu a aršík samolepek. Křídlo modelu je dvoudílné s kompozitovou spojkou a snadno odnímatelné pro jednoduchou přepravu. 

Jeden z nejlepších školních motorových větroňů pro naprosté začátečníky, jaký kdy byl zkonstruován. Easy Star je neuvěřitelně hodný model s vynikajícím kluzem a skvělým chováním při nízkých rychlostech; díky konstrukci z odolné pěnové hmoty ELAPOR je prakticky nerozbitný. Je to nejúspěšnější model v celé historii firmy Multiplex a pravděpodobně jeden z nejprodávanějších a nejoblíbenějších motorových větroňů všech dob - každý rok se díky Easy Staru naučí létat statisíce modelářů na celém světě.

Stavebnice obsahuje výlisky trupu, křídla a ocasních ploch z ELAPORu, motor Permax 400/6V s vrtulí, příslušenství potřebné pro dokončení modelu a aršík samolepek. Křídlo modelu je dvoudílné s kompozitovou spojkou a snadno odnímatelné pro jednoduchou přepravu. Ovládána je směrovka, výškovka a otáčky motoru.